Horizontální stínění

Horizontální žaluzie jsou technologicky velmi vyspělé a díky svému modernímu vzhledu jsou nejprodávanější žaluziemi na trhu. Pro své precizní technické a designové řešení a pestré barevné paletě použitých hliníkových lamel s možností kompletního barevného sladění, dochází k optimalizaci s interiérem na velmi vysoké estetické úrovni. Jednoduché řetízkové ovládání horizontálních žaluzií je sladěno s celkovým designem.

  • Moderní design
  • Celostínící provedení minimalizuje prostup světla
  • Rychlá montáž
  • Vhodné do plastových, dřevěných a hliníkových oken

Nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany

Horizontální žaluzie patří stále mezi nejrozšířenější způsoby protisluneční ochrany. Horizontální žaluzie výborně regulují světlo v místnosti a dobře chrání i vaše soukromí. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a velmi dobrá cenová dostupnost.

Montáž horizontálního stínění

Provádíme montáž horizontálního stínění, především po Praze a okolí. V naší nabídce najdete produkty výrobce stínící techniky KASKO. Mezi nejprodávanější produkty patří horizontální žaluzie Isoline, která tvoří základ kategorie Isoline. Následuje Isoline ECO, Isoline Loco a také horizontální žaluzie Isoline Prim.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně montáže horizontálního stínění KASKO nás neváhejte kontaktovat.

ŽALUZIE PRIM

Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání.

ŽALUZIE ISOLINE

Jednoduchý design horního profilu, jeden z prvních typů.

ŽALUZIE SYSTEM 25

Vzorník barev interiérových žaluzií.

Nezávazná poptávka