Plissé žaluzie

Jsme specialisté v oboru, montujeme plisée žaluzie pro Prahu a blízké okolí od spolehlivého výrobce stínící techniky Kasko. Látkové žaluzie plisé jsou elegantní a velmi funkční, navíc si můžete vybrat z mnoha barev i dekorů. Naši technici vám je precizně zaměří a bezchybně namontují.

Tento moderní a praktický prvek vám svým moderním designem obzvláštní, zkrášlí a zútulní domov. A navíc odstíní nepříjemně ostré sluneční paprsky, ale i nenechavé pohledy sousedů či lidí procházejících zrovna kolem. Plisované žaluzie vám zajistí skutečně pěkný a originální domov a k tomu také soukromí.

Široký výběr

Plisée žaluzie mohou být vyrobeny v mnoha dekorech, ale také z mnoha látek. Pokud bude textil opatřen hliníkovou vrstvou, dokážou tyto žaluzie eliminovat i tepelné záření. Látky s vrstvou perleti zase sluneční záření odráží a tak též přispívají k tomu, aby se místnost zbytečně nepřehřívala.

VÝHODY

  • Elegantní prvek moderního interiéru
  • Velké výběr atypických tvarů
  • Široký výběr barev, materiálů, vzorů a potisků
  • Látky o různých stupních propustnosti světla, látky zatemňující a reflexní látky
  • Možnost kombinace dvou látek
  • Variabilní systém ovládání – šňůrka, madlo

Možnost atypických tvarů

Velkou devízou látkových žaluzií jsou možnosti atypických tvarů a různých způsobů ovládání jako je madlo nebo šňůrka. Od klasických žaluzií se liší především tím, že stínění si můžete nastavit libovolně současným vytažením i stažením dolního i horního profilu. Zvolit můžete dokonce i provedení ze dvou různých látek. Tak si můžete jednoduše měnit vzhled interiéru ale třeba také sílu odstínění podle potřeby.

Chcete mít elegantní stínění oken, které vašemu interiéru dodá moderní vzhled? Potřebujte atypický tvar a nechcete se omezovat při výběru barev a materiálů, ale i vzorů a potisků? Chcete si kombinovat látky o různé propustnosti světla ale i vzhledu? Volte látkové plisée žaluzie.

Nezávazná poptávka