Rolety

Venkovní rolety jsou nejoblíbenější exteriérový stínící prvek. Umožňují regulovat sluneční světlo, zachycují jeho přímé záření a chrání před škodlivými účinky. Zajistí vám nejen ochranu před sluncem, ale také i před nepříznivými povětrnostními vlivy. Vytváří tak ideální řešení v rámci světelných a tepelných podmínek.

Venkovní rolety KASKO

Navíc také snižují hluk v místnosti. Toto jistě oceníte, máte-li třeba okno zrovna nasměrované k frekventované silnici či nějaké blízké továrně nebo jinému zdroji nepříjemeného a obtěžujícího hluku. K tomu ještě do místnosti propustí naprosté minimum slunečního svitu nebo světla z okolních lamp. Díky tomu se tak můžete oddávat nerušenému spánku v jakoukoliv denní či noční dobu. Pokud chodíte do práce na směny, venkovní rolety KASKO oceníte jako nikdo jiný na světě. Konečně se zase nerušeně vyspíte tak, jak potřebujete.

Venkovní rolety zkrátka a dobře skvěle slouží jako exteriérový stínící, izolační a také jako bezpečnostní prvek. Doma vytváří ideální klima, které až poznáte, budete se jen divit, že jste si je nepořídili mnohem dříve.

  • Tepelná úspora až 27 %
  • Pokles teploty až o 7 °C
  • Zatemnění 90 %
  • Ochrana soukromí a majetku
  • Snížení hluku o 16 dB

ROLETA PŘEDOKENNÍ

Dodatečná montáž na okno. Možnost využití na všechny typy oken.

ROLETA NADOKENNÍ

Box rolety je umístěn nad okno, čímž je zajištěn maximální prostup světla.

ROLETA ZAOMÍTACÍ

Vhodná pro zaomítání pod fasádu nebo zateplovací systém.

Montáž venkovních rolet svěřte do našich rukou. Venkovní rolety montujeme v Praze a jejím blízkém okolí. Vybrat si můžete ze tří typů. Jsou to rolety předokenní, rolety nadokenní a rolety zamítací. Potřebujete-li, poradíme vám, který typ bude nejvhodnějším technickým řešením právě pro vaše okna. Ovládat je pak můžete buď manuálně s popruhem či klikou anebo elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Chcete vědět víc? Ozvěte se, rádi se vám budeme věnovat.

Nezávazná poptávka