Vertikální stínění

Vertikální žaluzie skvěle oživí interiér vaší kanceláře, hotelu, restaurace nebo i domácnosti. Tento stínící prvek má vysokou estetickou hodnotu a je zákazníky velmi žádán. Velkou výhodou tohoto elegantního systému je možnost snadného zastínění velkých prosklených stěn. Díky materiálové škále a širokému výběru barev naleznete i vy přesně takový model, který se nejlépe hodí do vašeho interiéru. Žaluzie nejen zatraktivní prostor, ale umožní jej zatemnit, odclonit od přebytečných slunečních paprsků a tím zdokonalit regulaci teploty v místnosti. Naopak v zimě žaluzie napomáhají snižovat tepelné ztráty a tím hospodárněji využívat energii. V neposlední řadě vertikální žaluzie umožňují segmentaci prostoru, kde budete mít více soukromí a klidu na práci. Je třeba podotknout, že všechny naše vertikální žaluzie jsou vyráběny jako žaluzie na míru a tak celoplošně zakryjí jak klasická okna, tak i odcloní prosklené interiérové stěny.

Máte strach z komplikované údržby?

Není se čeho obávat. Námi dodávané látkové lamely mají antistatickou úpravu, která omezuje ulpívání prachu na jejich povrchu a vyžadují tedy jen minimální nároky na péči. Lamely jsou taktéž barevně i tvarově stále a tak se nemusíte obávat jejich vyblednutí či pokroucení. Vertikální žaluzie zcela nahrazují závěsy a záclony a zcela přebírají jejich dekorativní funkci.

Volba lamel

V případě potřeby efektivnějšího zatemnění místnosti, například pro účely data projekce je možné zvolit lamely se speciální textilií se zatemňovacím efektem. Pro účely instalace do kancelářských prostor nebo veřejných prostor, naše firma rozhodně doporučuje využití nehořlavých textilií. Pro osoby trpící alergií pak volíme raději materiály s vyšším obsahem skelného vlákna, aby se zabezpečil jejich komfort.

Ovládání vertikálních žaluzií

Volba způsobu ovládání vertikálních žaluzií záleží výhradně na přání klienta. Naše společnost je schopna nabídnout několik možností.

Jednou z nich je manuální ovládání žaluzií, které je velice snadné, praktické a finančně nenáročné. V tomto případě je k dispozici šňůrka a řetízek, kterými se s žaluzií manipuluje. Pomocí šňůrky stahujeme lamely do stran a prostřednictvím řetízku pak lamely naklápíme.

Pokročilejší a určitě pohodlnější verzí je ovládání elektrickým pohonem. Zde využíváme vypínače připevněného na stěně anebo dálkový ovladač.

Způsoby ovládání vertikálních žaluzií:

  • Manuálně – šňůrkou a řetízkem. Šňůrkou lamely stahujeme do stran, řetízkem lamely naklápíme
  • Elektrickým pohonem - dálkovým ovladačem nebo vypínačem

Rovněž je třeba se rozhodnout, jakým způsobem lamely stahovat. Na výběr je ze dvou variant a to stahování panelů na stranu anebo tzv. opona, jež spočívá ve stahování panelů do středu nebo ke krajům.

Způsob stahování panelů:

  • na stranu,
  • do středu nebo ke krajům.

Varianty montáže

Montáž vertikálních žaluzií je velice snadná, rychlá a zcela bezproblémová. Co se týká způsobu montáže, nabízíme zákazníkům dvě varianty. Jedná se o montáž do stropu a dále do stěny. Záleží na preferencích klienta a na technických možnostech dané místnosti, která z variant bude tou pravou.

Možnosti montáže vertikálních žaluzií:

  • do stropu,
  • na stěnu.

Naše firma ShutterTech provádí montáž vertikálních žaluzií v Praze a okolí. Spolupracujeme s předním českým výrobcem stínící techniky Kasko a.s. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naši společnost a domluvit si nezávaznou schůzku, při které vám naši zkušení zaměstnanci rádi zodpoví všechny vaše dotazy, vyhotoví konkrétní nabídku a nabídnou bezplatné zaměření.

ROZMĚRY 
Maximální šířka 5 990 mm
Maximální výška 5 000 mm
Maximální garantovaná plocha: 12,5 m2

Nezávazná poptávka