Textilní roletky

Roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. V oblasti interiérových rolet Vám nabízíme výběr hned z několika základních typů. Prvním typem jsou klasické látkové rolety. Dále pak zatemňovací, tzv. blackout rolety, které zcela zabraňují prostupu slunečních paprsků. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.

Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

TEXTILNÍ ROLETA JAZZ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

TEXTILNÍ ROLETA COLLETE

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

TEXTILNÍ ROLETA OPTIMA

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Látka je vedena v plastovýh vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna.

Nezávazná poptávka