Textilní roletky

Textilní roletky představují aktuálně velmi trendy variantu interiérového zastínění. Přírodní materiál v kombinaci se sofistikovaným technickým řešením poskytuje komfortní zastínění střešních i klasických oken.

Široká nabídka odstínů a barev

Látka vlastní roletky poskytuje značné výhody. Přírodní materiál je pro naše domovy vždy lepší volba, než materiál syntetický. Nabízíme širokou paletu odstínů a barev, ze které jistě vyberete takovou, která bude ladit ke zbytku interiéru a vhodně ho doplňovat. Kromě barev můžete vybírat i ze dvou kvalitativních úrovní – klasické látky, která nabízí spíše lehké stínění, a black out úpravy, která nepropustí ani jeden sluneční paprsek či světlo nočního pouličního osvětlení a zaručí vám tak ideální prostředí pro kvalitní spánek.

TEXTILNÍ ROLETA JAZZ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

TEXTILNÍ ROLETA COLLETE

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

TEXTILNÍ ROLETA OPTIMA

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Látka je vedena v plastovýh vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna.

Uchycení

Kromě barvy můžete vybírat z několika systémů uchycení. Nejjednodušší je volně visící roletka s řetízkovým ovládáním navíjecího mechanismu. Kromě montáže přímo na křídlo okna se hodí i na ostění či přímo na zeď. Dá se tedy využít rovněž jako šikovný interiérový prvek, jež může zakrýt nežádoucí prvky v interiéru. Sofistikovanější řešení představují typy pevné, opatřené vodícími krycími lištami po stranách roletky a krytem návinu. Tyto modely se instalují přímo na křídla oken.

Nezávazná poptávka

Variabilita řešení umožňuje montáž na střešní okna, eurookna i okna dřevěná. Montáž roletek renomovaného výrobce KASKO montují naši zaměstnanci v Praze a okolí. Zaujala vás naše nabídka? Pro nezávaznou kalkulaci nás prosím kontaktujte, společně jistě najdeme řešení, které osvěží váš domov či kancelář a nezruinuje vaši peněženku.

Nezávazná poptávka