Žaluzie

Venkovní žaluzie umožňují plynule regulovat sluneční světlo, zachycují jeho přímé záření a chrání před škodlivými účinky. Používají se k zastínění oken panelových, rodinných, ale i administrativních či komerčních domů. Ovládání může být jak manuální tak elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovladačů (větrné, sluneční, tepelné, časové).

  • Oblíbený exteriérový prvek
  • Plynulá regulace slunečního světla
  • Designový doplněk
  • Automatizace pomocí elektrických čidel (větrné, sluneční, časové..)

Objevte moderní způsob stínění

Venkovní žaluzie jsou vůbec nejpoužívanějším stínícím prvkem v exteriéru rodinného domu nebo bytu. V naší nabídce najdete kvalitní systémy výrobce stínící techniky KASKO.

  • Nejrozšířenějším typem vůbec jsou žaluzie s lamelou C65, C80. Tento typ žaluzií je osazen lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách.
  • Název žaluzie Z70, Z90 už napovídá, že tvar lamely připomíná tvar písmene Z. To ovšem není náhoda, protože právě tento tvar umožňuje lepší domykatelnost než lamela tvaru C. Výhodou je, že na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost.

Montáž venkovních žaluzií Praha a okolí

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně montáže žaluzií KASKO nás neváhejte kontaktovat. Venkovní žaluzie montujeme po Praze a okolí.

TYP C 50, 65, 80

Typ C je univerzálním typem exteriérové žaluzie, kterou lze použít i pro interiér.

Typ Z 70, 90

Z 70 a 90 je technologicky nejvyspělejší žaluzi v oblasti exteriérové stínící techniky.

Typ F80

Absolutní špička mezi venkovními žaluziemi.

Nezávazná poptávka